SUPER Finale MS dvadesetim poderao Amerikanci, broncu je spasio Rusiju

Hokej SAD poražena u dramatičnoj chat na web stronici Bet365 završnoj igrača Svjetskog kupa u 20 u Montrealu, Kanada 5: 4 nakon jedanaesteraca. Na svom četvrtom naslov postignut unatoč činjenici da nakon prvog perioda gubi 0: 2 i početak trećeg dijela 2: 4 Brončana medalja borio u dvoboju sa Švedskom u Rusiji.

Sve teškim trenucima, no Amerikanci su uspjeli i ostao jedina neporažena momčad u prvenstvu.Dva gola Pobjednici iskusni napadač Kieffer Bellows, junak, međutim, bio je – kao u polufinalu – ostali naprijed i strijelac odlučujući cilj Troy Terry

Nakon što se brine o postupku s polufinalu, gdje je protiv Rusije pretvorili. Pucanje u sva tri racija, sada je jedini strijelac svih deset izvršitelja.

kolijevka hokej, koja je po broju zlatnih medalja povijesno najuspješniji tim u juniorskom prvenstvu, morate čekati sedamnaestom naslovu. Bronca je osvojio Rusi, četvrti, na kraju napušta Švedsku

Dok se u međusobnim utakmicama Amerikanaca hodao iza pobjede (3: 1). U predgrupa, pobijedili 2: 0, ovaj put je to isti rezultat posjedovao Kanađani koji su, štoviše, potpuno dominirao na ledu.Završetak je peta minuta olovo poslao Chabot, koji je bio dovoljno kuta pogoditi prazan gol. Početkom 10. minuti dodanog nakon nemira u obrani SAD sekunde Tref drugi bek Lauzon.

Amerikanci počeli i vratio se u utakmicu i uspješno zaključenje bek. U 24. minuti je spustio anulusa McAvoy. Kanada onda je došao skupa krivi izmjenu jer tečující Bellows neposredno prije pola regularno vrijeme pomak

< p> Pojavom trećeg perioda pripadala home Kanađana. Držeći ih vratio jak udarac ispod gornjeg pola Roy, koji je potom koristio predstavu vlast nakon Bellowsově prekršaja na Josipa, koji je upravo napustio tvrdi led.Igra je, međutim, vratio i objavljena kao suparnika nakon njihovog – na početku 45. minuti razbio Parsons Deke na forhend i činilo se da Kanada je veliki korak prema naslovu

No, samo 39 sekundi kasnije postaviti idealnu McAvoy. Bellows disk i nepohrdl. Već u 48. minuti, a potom je vezao nakon Hart baru na desnoj moderniji yo disk u cilju White.

Kanada je imao ogromnu priliku da dostavi još jedan udarac protivnike tijekom igrarije 52 minuta, kada je dobro kombinirati Barzal i Dubois to je bio kraj međuigre, ali nije uspio pomesti pak blizu cilja potpuno napušten.Pred kraj regularnog vremena, međutim, igra je režirao Amerikanaca, ali Hart izdržao uzbudljiv dvoboj došao u produžetak.

Već u uvodu svoje odluke na stick Keller, ali nije cilj točno. Kanada potom propustio igrarije. Iako četvrti dvadesetak minuta igrao pet na obje strane, i golmani su gotovo stalno u vječnost i odluka je visio u zraku. Zanosan dvoboj ipak stigli odvojiti napade.

Terry na bet365 adres početku četvrte serije čini popularna završiti beton.. Parsons pročistiti Cirelliho, Bracco, iako još nije odlučeno, ali Roy onda težak zadatak izravnavanje stalno i Amerikanci mogli početi slaviti

treće mjesto Rusi spasio

hokej Rusija poražen u dvoboju za 3. mjesto na svjetskom prvenstvu u Montrealu dvadesetim Švedska 2 1 u produžetku i osvojio medalju za sedmi put zaredom. U 60:33 je odlučio napadač Denis Gurjanov. Šveđani po treći put za redom u borbi za broncu uspjeti.

Rusija jer osvajanja titule u 2011. godini dosegnuo je ukupno tri srebra i tri bronce na. Šveđani prošla kao i protekle dvije godine. U 2015. su izgubili od Toronta u dvoboju trećegSlovačka umjesto (2: 4), a posljednji Helsinki SAD (3, 8).

sjevera treba djelovati na otvor i značajna prednost protivnika outshot 15: 3. Rusija je, međutim, izdržao je početak kada Kudakově kazna, au 10. minuti propustili priliku samo širok Andersson.

S druge strane, uspjela na raskrižju Poluninově zblokovat pucao Dahlin. Kada Beljajevově isključuje vratara Samson savjetovao da teče Eriksson Eka. Nakon naknadne Urakovově prekršaj reprezentacije Valerija Bragina opirao čak 14 sekundi u tri i pet godina.

Nakon 16 sekundi drugog razdoblja bili su oduševljeni prve utakmice klubova Rusi.Najbolji strijelac turnira Kaprizov desnica gura prije Sandström, to prostřelil dva puta i postigao svoj deveti Tref u prvenstvu.

Citat pokušao Eriksson Ek, Rusi povećali vodstvo nakon što je u kombinaciji s Kaprizovem Polunin. U sredini utakmice bio vezan. Rykov nije uspio detonirati pak pogodio Dahlen prostřelil Samson između jastučića.

Kada se osim Eka Eriksson mogao vratiti Rusija Kaprizov i promet vodstvo u rezultat nije čak ni nakon solo pauze Dahlen. Još jednu priliku Šveđani nisu okrenuti Wengerli, na kraju drugog čina Karlström prvo je pogodio stativu i propustio čak Andersson.

U trećem periodu imali prve dvije šanse ruske strane Trenin, na Samsonov ponovno nije Karlström. U 54.minuta pomogao Šveđani bar nakon Gurjanovově metak. Tada ispred švedske penetracije cilj nije Kaprizov i Kvartalnov. Produljenje pokajao ili kombinacija Grundströma s Nylander.

U postavkama ispravno grijao šesnaest Dahlin na Nylander vlastitom plavoj liniji, Gurjanov došao prije Samson i bekhendovým kraj otkaz broncu.

SAD – Kanada 5: 4 poslije Sam. invasions (0: 2, 2: 0, 2: 2-0: 0)
Ciljevi i snimke:
24 McAvoy (Greenway, Fox), 30 Bellows (Fox, Thompson), 45. Bellows (McAvoy) 48. Bijela (Fox Keller), kritična Sam. Terry napad – 5. Chabot (Barzal, Josip), 10. Lauzon (Stephens), 42. Roy (grah, Jost), 45.Josip (McLeod, Chabot). sudac: Salonen (Fin). Stricker – Fluri Dahmen (SWE). (I Švýc).. Isključujući: 6: 2 Application: 1: 1. publike: 20173.

US Parsons – McAvoy, Ahcan, Fitzgerald, Jones, Fox, Cecconi – Anderson, White, Keller – Thompson, Roslovic , Bellows – Bracco, Kunin, Greenway – Terry, Laczynski, Foley.

. Trener: Bob Motzko
Kanada Hart – Clague, Chabot, Juulsen, grah, Fabbro, Lauzon – Speers, Strome, Jost – Raddysh, Barzal, Josip – Gauthier, Roy, Dubois – Stephens, Cirelli, Dube – 41. Osim McLeod. Trener:. Dominique Ducharme

Konačni poredak: 1. SAD, 2. Kanada, 3. Rusija 4. Švedska 5. Danska, 6. CR 7. Švicarska 8. Slovačka, Finska 9., 10.Latvija – spuštanje

Švedska – Rusija 1: 2. U OT. (0: 0 1: 1 0: 0 do 0: 1)
31 Dahlen – 21, Kaprizov (Vorobjov, Rykov) 61. Gurjanov. sudac: Burchell (Kan). Kubus (SR) – Suominen (Finska). Vanoosten (Kan.). Isključujući: 2: 3 . Bez upotrebe publike 8366.

<Švedska / b> Sandström – Larsson Dahlin, L. Carlsson, Bernhardt Kylington G. Carlsson, Gunnarsson – Grundström, Eriksson Ek, A. Nylander – Dahlen, Asplund, Karlström – Ahl Andersson, pogledaj – Ohlsson, Wingerli, Söderlund. Trener:. Tomas Monten
Rusija Samsonov – Rykov, Sidorov, Kudako, Sergačov, Voronkov, Zborovskij, Drona – Polunin, Vorobjov, Kaprizov – Karnauchov, Kvartalnov, Gurjanov – Urakov, Belyaev, Trenin – Aleksejev, Jurtajkin. Trener: Valerij Bragin