Don Poli dává Willie Mullins vzrušující první úspěchy v Lexus

Jednou z nejvýraznějších a záhadné opomenutí pozoruhodné kariéry rekord Willie Mullins’ sem byl nakonec řešena v pondělí, kdy Don Poli se pravděpodobného favorita, dal Irsko šampion trenér svůj první úspěch v celovečerním události v Leopardstownu vánoční setkání.

Mullins má tři biti favority společnost nebo společný oblíbené Lexus za posledních 10 let a odchází co nejméně náhodě tentokrát zatěžování tři ze šesti běžců, včetně přední dvě v sázení.Sir Des Champs, druhý favorit, běžel špatně, ale Don Poli ukázalo typickou odvahu převzít vedení z Foxrock na poslední a pak držet pozdní výzvu nadporučík.

Bryan Cooper, Don Poli žokej, dovolil na jeho vlastní – Mullins’ třetí běžec – a Foxrock vybudovat zdravé náskok před první dvě míle. Don Poli byl spuštěn v útržky občas v minulosti, ale také země hladce když byl dotázán na útěku do druhého předposlední a pak skočil do úzkého vedení v konečné plotu a zůstala na dobré vyhrát o půl délky.

„Bryan řekl, že byl líný a myslel, že má potíže jít až do konce,“ řekl Mullins, „ale zvedl se znovu a šel dál. Nikdy předvádí.Prostě dělá to, co má dělat, a v těch těžkých [] podmínek věci jsou velmi těžké. Je těžké vědět, jak dobrý je, nebo kolik toho ještě musí vyrobit, ale byl jsem s ním velmi spokojeni „

Synchronizované a Denman vyhrál Lexus a šel na to vzít Cheltenham Gold Cup. – jiný rasy, kupodivu, že Mullins má ještě vyhrát. – v posledních osmi sezónách a Don Poli už má vítězství Festival na jeho záznam v RSA Chase poslední března

jeho odhodlání zde nebylo dost pro snížení jeho Gold Cup kurzy, nicméně, a místo toho Don Poli lehce driftoval s několika firmami na nejvyšší cenu 6-1.Lepší zprávou pro Mullins, i když, je to Djakadam, loňská Gold Cup runner-up, zpřísnit jako výsledek a nyní je obecně 4-1 oblíbený jít jedno místo lépe na 18. března.

„ myslím, že Bryan je stále důvěru v Don Poli,“řekl Mullins. „Je to líný kůň a on to vydrží, když je to důležité, a to je to, co mám rád v pronásledovatel.

„Nemyslím si, že to bude fungovat znovu [před Cheltenham]. To je nyní dva těžké závody, jeden po druhém. Budeme se soustředit na března, myslím. Závod v Cheltenhamu [Cotswold Chase] na konci příštího měsíce vypadá jako jeden pro Djakadam [před Gold Cup].

„Djakadam podoba tam je. On tam byl v platové třídě jedna společnost.To je Don Poli první Grade Jeden z vedoucích společností a on jen někdy vyhraje závod. Nebude to, aby ho pokles cen.“

Don Poli je jedním Bet365-Recenze sázkové kanceláře z několika možných Zlatý pohár běžců na provoz Michael O’Leary Gigginstown Stud a Cooper, jeho udržel žokej, by klidně mohl být na palubě Don kozáka, dřevorubec při náročné dva v sobotním krále Jiřího VI Chase v Kempton, v Cheltenhamu v březnu.

Gordon Elliott, Don kozák trenér, potvrdil po vítězství Grade One zůstat překážku na karty s Prince Of Scars, že pronásledovatel je v pořádku, po jeho pádu.Byl také jasné, o svých plánech pro Don kozáka teď. „Gold Cup,“ řekl Elliott, „a mohli bychom jít do Thurles pro závod [nařízení Kinloch Brae Chase v Bet365-Zobrazit více polovině ledna], který získal v loňském roce.“

Prince Of Scars vytěžil maximum z a zklamáním run by Arctic Fire, runner-up v loňské Champion Hurdle který dělal svůj první start na tři míle daleko, ale bylo snadné vítěz a je nyní kolem 14-1 pro Světovou Mezní v březnu.Jedná se o rozumnou cenu v otevřeném rok, i když Elliott by mohl být neochotný spustit Prince jizev na dobrou půdu a vyšší.

Jedná se o setkání, které mohou produkovat festivalu kandidáta odkudkoli a Zabana, který učinil úspěšný debut přes ploty v chase začátečníky karty, je nyní citován pro JLT Chase a RSA Chase v březnu.

Djakadam vyhrál stejný závod na tuto kartu před dvěma lety a Mullins měl dva dobře považována běžci v řekněte nám více, jenž byl šestým za Douvan v minulé sezóně Nejvyšší začínajícího Mezní a Blazer, nedávného dovozu z Francie.Oba byli poraženi konečným plotu, nicméně, jak Zabana přišel s hladký průběh pod Davy Russell porazit Blair Perrone délkami jeden a tři čtvrtě.

Zabana má rovněž na jaře zemi u Cheltenham poté, co spustit Aux Ptits Soins do krku, když dává mu 5LB v minulé sezóně Coral pohár a pokračoval až do konce třetí za Jezki a Hurricane létat Punchestown o měsíc později.S tak velkou pozornost zaměřila na Mullins’ běžců, Zabana se vloudilo do festivalu sázení relativně bez povšimnutí, ale jeho trenér, Andrew Lynch, bývalý cestování hlava lad pro Noel Meade, má spoustu zkušeností s kvalitními koňmi.

< p> „můžu jít kam bych se s ním teď a myslím, že bude chtít tři míle,“ říká Lynch. „Budeme pravděpodobně vrátit se sem na [Grade One] Moriarty [v únoru], který vypadá pravděpodobný jeden.

„On skutečně může cválat po zemi dobrou, který nemohl udělat dnes jak jsme se obávali, že by se dostat domů. Je to skvělý vytrvalec a bude cválat po celý den.“

tipování na Bet365